Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 14.03.2009, 20:15
jedyne słowo, które przychodzi mi na myśl to dziadostwo...
cały mecz graja tak jakby byli pewni, że wygrają i w końcu strzela wręcz zamaist konstruować akcje to sobie chodzili i podawali na połowie... żałosne...
bez Brożka bedzie smutno...
Odpowiedz cytując