Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 14.03.2009, 20:14
Ehh tyle sytuacji w pierwszej połowie :/ A mogliśmy się zrównać z Legią punktami, no ale oni nigdy nie umieją wykorzystać potknięć rywali. Jutro jeszcze Kuchenkorz nam odjedzie i będzie koniec marzeń o tytule :/ Bez Pawła to jednak nasz atak nie istnieje, aż się boję sobie wyobrazić co będzie, jeśli będzie musiał pauzowac przez dłuższy czas. Pierwsza połowa mi się podobała, było widać walkę i ambicję, no ale ta skuteczność...
Odpowiedz cytując