|
Z taka gra to my sobie mozemy z Cracovia o utrzymanie walczyc. Te miernoty nie pokazuja zadnych umiejetnosci jesli chodzi o gre ofensywna. Przez kilkanascie lat trenowania robili jedno wielkie gowno. Mistrza nie bedzie, nie zaslugujemy na niego. Jak Lecha nie trawie to trzeba przyznac, ze teraz sa najlepsi i zasluzenie zdobeda trofeum. Ciagle jestesmu w grzeo o 2gie miejsce. Kontuzja Broznka moze nawet nie taka straszna jak na lawke wrocil.
|