SuperTSW napisał(a):

|
Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"
|
co ty gadasz zamurowali, nasi nie strzelali w takich sytuacjach- podziękować Sobolewskiemu gorącej głowie... to nie kwestia ambicji tylko braku aż takich umiejętności żeby strzelić bramkę takim betonom z Bełchatowa