Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 20:14
SuperTSW napisał(a):Wyświetl post
Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"
co ty gadasz zamurowali, nasi nie strzelali w takich sytuacjach- podziękować Sobolewskiemu gorącej głowie... to nie kwestia ambicji tylko braku aż takich umiejętności żeby strzelić bramkę takim betonom z Bełchatowa
Odpowiedz cytując