Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 14.03.2009, 20:13
SuperTSW napisał(a):Wyświetl post
Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"
Co Ty pier..haha. Oni NIE POTRAFIĄ! Przecież Bełchatoów gra na swojej połowie i jakby mogli to by już dawno strzelili ile w 1 połowie było okazji. Jak się nie ma skuteczności to tak jest.
Dlatego pisałem, po co się interesować innymi meczami, jak nie wygrywamy swojego?
..
Odpowiedz cytując