SuperTSW napisał(a):

|
Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"
|
Co Ty pier..haha. Oni NIE POTRAFIĄ! Przecież Bełchatoów gra na swojej połowie i jakby mogli to by już dawno strzelili ile w 1 połowie było okazji. Jak się nie ma skuteczności to tak jest.
Dlatego pisałem, po co się interesować innymi meczami, jak nie wygrywamy swojego?