Temat
:
[20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Daro&Mysłowice
Member
Od: 11.2004
Skąd: Mysłowice
Offline
#
158
14.03.2009, 19:57
prosze was....
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
MYSŁOWICE WIERNE WISLE!!!
Daro&Mysłowice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daro&Mysłowice
Znajdź inne posty napisane przez Daro&Mysłowice