Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 14.03.2009, 19:56
Coś jeszcze od siebie apropo badań... Z kolanem jest tak, że dopóki się kolana nie otworzy, nie ma 100% pewności co się stało. Nawet na rezonansie, chociaż daje on największe prawdopodobieństwo co i jak.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując