Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 14.03.2009, 19:48
gramy 50 razy lepiej niz z Poloniami, ba, dawno nie widzialem tak dobrej gry Wisły (spora w tym zasługa kompletnie bezproduktywnego GKSu), i kurde nie mozemy strzelic, powinno juz byc 5-0 dla nas !!
Odpowiedz cytując