Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 14.03.2009, 19:45
Jak przednie 6 miesięcy, tylne 8.... Są jeszcze dwa poboczne. Garguła też "dzięki" Sapeli.... Niech coś dziś strzelą, to może przynajmniej uwierzą, że bez Pawła też można wygrać.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując