Temat
:
[20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline
#
112
14.03.2009, 19:13
Nie kraczcie i przestańcie pierd... Faktycznie wyglądało to bardzo źle, ale poczekajmy chociaz na pioerwsze potwierdzone informacje. Ale jeśli sprawdzi się najgorszy scenariusz to pecha mamy niesamowitego, sytuacja prawie identyczna jak z Gargułą
Jurand
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jurand
Znajdź inne posty napisane przez Jurand