Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 14.03.2009, 19:13
Nie kraczcie i przestańcie pierd... Faktycznie wyglądało to bardzo źle, ale poczekajmy chociaz na pioerwsze potwierdzone informacje. Ale jeśli sprawdzi się najgorszy scenariusz to pecha mamy niesamowitego, sytuacja prawie identyczna jak z Gargułą
Odpowiedz cytując