Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 19:12
Tylko nie Brożek....Jeśli to kontuzja na długo to bedzie poważne osłabienie.
Ale nie można załamywać rąk! jest Niedzielan, Beto i Ćwielong
Może zaczną strzelać..
Odpowiedz cytując