Wyświetl pojedynczy post
Czachaa
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Tarnów - Mościce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 19:11
Źle to wygląda z Pawłem , ale trzeba być dobrej myśli !
Nikt chyba z Nas nie rozumie czemu jest ciągle 0:0 ..
... " Grali fair, a tak grając, Bóg nie pozwolił im przegrać " ...
... " Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż , że się mylili " ...
Odpowiedz cytując