|
Źle to wygląda z Pawłem , ale trzeba być dobrej myśli !
Nikt chyba z Nas nie rozumie czemu jest ciągle 0:0 ..
... " Grali fair, a tak grając, Bóg nie pozwolił im przegrać " ...
... " Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż , że się mylili " ...
|