Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 14.03.2009, 19:11
Co jest... w lidze angielskiej się nie słyszy o takich kontuzjach a tu jedzie sie do Bełchatowa i raz krzyżowe 2 krzyżowe. No ku...wa////


Coś czuję że ma Garguła kolegę do rehabilitacji.
Jedyny pozytyw to ze zapewne Paweł nie wyjedzie na zachód tylko pozostanie w Wiśle i będzie tutaj walił bramy. Bo największą przeszkodą w tym zeby został jest budowa stadionu. A ponieważ się będzie leczył podczas budowy to sądzę że z nami już zostanie do końca kariery


Chyba Paweł usłyszał chrupnięcie bo wyglądał na załamanego.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 14.03.2009 o godz. 19:14.
Odpowiedz cytując