Co jest... w lidze angielskiej się nie słyszy o takich kontuzjach a tu jedzie sie do Bełchatowa i raz krzyżowe 2 krzyżowe. No ku...wa////
Coś czuję że ma Garguła kolegę do rehabilitacji.
Jedyny pozytyw to ze zapewne Paweł nie wyjedzie na zachód tylko pozostanie w Wiśle i będzie tutaj walił bramy. Bo największą przeszkodą w tym zeby został jest budowa stadionu. A ponieważ się będzie leczył podczas budowy to sądzę że z nami już zostanie do końca kariery
Chyba Paweł usłyszał chrupnięcie bo wyglądał na załamanego.