Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 14.03.2009, 19:01
Ładnie piłeczka chodzi, ale to też trochę zasluga GKS, który gra fatalnie. No ita skuteczność. Boguski jak zwykle taki delikatny w ataku. Może Beto za niego > A Sobol jak wchodzi z pi,loką w pole karne to głupieje. Nie pierwsza jego taka okazja.
..
Odpowiedz cytując