Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
940
14.03.2009, 18:51
Dopóki na justinie meczu nikt nie puści dopóty idioci będą na siłe się podłączać....
Ooo, ktoś otworzył kanał i odrazu lepiej...
depeche87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do depeche87
Znajdź inne posty napisane przez depeche87