Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
932
14.03.2009, 18:47
Nareszcie idzie mi bez wiekszych problemow i da sie ogladac
oby przez caly mecz tak szlo;D
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Dafi_91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dafi_91
Znajdź inne posty napisane przez Dafi_91