Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MacieqLeo
Member
Od: 05.2008
Offline
#
927
14.03.2009, 18:43
Wyświetlili info na sopcast w tej relacji że wymagany upload to 450 Kb/s. Ale i tak wątpię żeby choć część "widzów" się po tym rozłączyła.
Wisła Kraków - na dobre i na złe!
------------------------------------------------------------------
MESSI-asz
MacieqLeo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MacieqLeo
Znajdź inne posty napisane przez MacieqLeo