Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pastor777
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
922
14.03.2009, 18:41
Ja mam 10mb, a Sopcast chodzi gorzej, niż jak oglądąłem rok temu u kumpla na łączu 1mb. Coś się zupełnie posypało, teraz to juz nawet slajdów nie ma...
Pastor777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pastor777
Znajdź inne posty napisane przez Pastor777