Wyświetl pojedynczy post
Pastor777
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#922
Stary 14.03.2009, 18:41
Ja mam 10mb, a Sopcast chodzi gorzej, niż jak oglądąłem rok temu u kumpla na łączu 1mb. Coś się zupełnie posypało, teraz to juz nawet slajdów nie ma...
Odpowiedz cytując