Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
915
14.03.2009, 18:40
Ricken
napisał(a):
ja mam
upload 6
zaraz mnie tu qrwica trafi przed tym monitorem, pierwszyraz mi sie tak dzieje żeby tak zamulał a nta mam 2 Mb/s
6kb? a moze 6 mega uploadu przy necie 2mb?
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92