Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
#
912
14.03.2009, 18:37
ja mam upload 6 zaraz mnie tu qrwica trafi przed tym monitorem, pierwszyraz mi sie tak dzieje żeby tak zamulał a nta mam 2 Mb/s
http://www.youtube.com/watch?v=pZK0f...eature=related
Ricken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ricken
Znajdź inne posty napisane przez Ricken