Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#911
Stary 14.03.2009, 18:37
Dlatego powinno sie zakladac konta i zeby dostac haslo to wysylka sie screena z speed.net ze ma sia up przynajmniej 256 i po klopocie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.03.2009 o godz. 18:40.
Odpowiedz cytując