|
Justinowcy z neostradami 512 kbps zamulają niestety sopcast.... Do nich pretensje...
do 18 był buffer 95%, jak sie zaorientowali,ze nie ma transmisji na justinie to wszyscy na siłe probują oglądac przez sopcast pokaz slajdów raz na 5 minut. Jakie to żałosne...
|