Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#909
Stary 14.03.2009, 18:33
Justinowcy z neostradami 512 kbps zamulają niestety sopcast.... Do nich pretensje...

do 18 był buffer 95%, jak sie zaorientowali,ze nie ma transmisji na justinie to wszyscy na siłe probują oglądac przez sopcast pokaz slajdów raz na 5 minut. Jakie to żałosne...
Odpowiedz cytując