Nalokson napisał(a):

|
Chodzi wam dobrze sopcast? Bo mi rwie :( Mam 1mb - to za mało? Jak oglądam przez neta NBA/NHL to działa idealnie. Może brakuje mi jakichś kodeków?
|
Spokojnie wystarcza, to jest kwestia UPLOADU, ale jak ludzie sa ciemni i nie dadza innym ogladac, przynajmniej 256kbps powinno sie miec, a niestety sporo osob nawet 100kbps nie ma i dlatego tnie.... zeby plynnie chodzilo to przynajmniej bufor ok 70% powinien byc... no a jak jest 30-40 ehh