Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#908
Stary 14.03.2009, 18:32
Nalokson napisał(a):Wyświetl post
Chodzi wam dobrze sopcast? Bo mi rwie :( Mam 1mb - to za mało? Jak oglądam przez neta NBA/NHL to działa idealnie. Może brakuje mi jakichś kodeków?
Spokojnie wystarcza, to jest kwestia UPLOADU, ale jak ludzie sa ciemni i nie dadza innym ogladac, przynajmniej 256kbps powinno sie miec, a niestety sporo osob nawet 100kbps nie ma i dlatego tnie.... zeby plynnie chodzilo to przynajmniej bufor ok 70% powinien byc... no a jak jest 30-40 ehh
Odpowiedz cytując