Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
904
14.03.2009, 18:28
ichigo
napisał(a):
Jest w ogóle jajikolwiek obraz na sopcaście? Chyba wyłączyli całkiem transmisję bo u mnie ani obrazu ani dźwięku
Do 1 minuty chodziło idealnie, teraz mam pokaz slajdów...
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92