Wyświetl pojedynczy post
Nalokson
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#898
Stary 14.03.2009, 18:23
Chodzi wam dobrze sopcast? Bo mi rwie :( Mam 1mb - to za mało? Jak oglądam przez neta NBA/NHL to działa idealnie. Może brakuje mi jakichś kodeków?
Odpowiedz cytując