Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Nalokson
Member
Od: 07.2008
Offline
#
898
14.03.2009, 18:23
Chodzi wam dobrze sopcast? Bo mi rwie :( Mam 1mb - to za mało? Jak oglądam przez neta NBA/NHL to działa idealnie. Może brakuje mi jakichś kodeków?
Nalokson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nalokson
Znajdź inne posty napisane przez Nalokson