Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4778
Stary 14.03.2009, 18:13
Wg mnie to jest jednak obniżenie poziomu drużyn z czołówki, niż wzmacnianie się tych słabszych. Mamy coraz mniej dobrych piłkarzy ;/
..
Odpowiedz cytując