Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kameleon2323
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
1516
14.03.2009, 17:51
od dzisiaj
do 5 nic nie obstawiam dopiero 5 żużel juz duzo na tym stracilem ;/ a 6 kuponow pod rzad 1 zdarzenie moglo byc pnad 500 a jest 0.........
ja nie mam kasy zeby tak stawiac ;/
reprezentuje mlodziez
wie ktos czy w WZB bedzie mozna obstawiac sparingi żużla
z gory thx
Ostatnio edytowane przez kameleon2323 : 14.03.2009 o godz. 18:05.
kameleon2323
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kameleon2323
Znajdź inne posty napisane przez kameleon2323