Wyświetl pojedynczy post
kameleon2323
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1516
Stary 14.03.2009, 17:51
od dzisiaj do 5 nic nie obstawiam dopiero 5 żużel juz duzo na tym stracilem ;/ a 6 kuponow pod rzad 1 zdarzenie moglo byc pnad 500 a jest 0.........
ja nie mam kasy zeby tak stawiac ;/
reprezentuje mlodziez

wie ktos czy w WZB bedzie mozna obstawiac sparingi żużla z gory thx
Ostatnio edytowane przez kameleon2323 : 14.03.2009 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując