Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4773
Stary 14.03.2009, 17:16
rzep napisał(a):Wyświetl post
jakaś transmisja meczu Lechii będzie jak coś to zapodajcie linkiem i hasłem bo czasem jest wymagane
element napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, zarzućcie linkiem (najlepiej justin) na Lechię z tym czymś.
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

ewentualnie ->http://www.hqtv.com.pl/dostep/hqtvhd/

off.ale mają doping na tej Kałuży,haha co tam ksiądz prowadzi doping ? na moje ucho to tam śpiewa 50 osób maks.
Ostatnio edytowane przez maTyS. : 14.03.2009 o godz. 17:19.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując