Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 14.03.2009, 17:09
JLB napisał(a):Wyświetl post
A to jest jakaś druga część tego filmu "Green Street Hooligans"
Niby tak a niby nie. Z częścią pierwszą łączy ją jedna postać - Dave, członek GSE. Reszta postaci, są zupełnie nowe. Akcja dzieje się w więzieniu, jednak i tam rywalizują między sobą West Ham i Millwall.

Ogólnie film bez pomysłu, za to więcej walki w nim, i więcej brutalności.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
Odpowiedz cytując