|
Martyrs - bardzo się zawiodłem tym filmem, może dlatego, że oczekiwałem czegoś naprawdę wielkiego. Generalnie jest to film, w którym występuje wiele schematów znanych z tego rodzaju produkcji (osobiście zauważyłem motywy z Haute Tension i Hostel). Bardzo brutalna przemoc, jak zawsze we francuskich horrorach. Ale poza tym, fabuła jest po prostu zbyt zakręcona, żeby trzymać w napięciu. Podsumowując, film nie wydał mi się straszny, ze zniecierpliwieniem oczekiwałem końca, który nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Także polecam ylko fanom gatunku.
|