Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 14.03.2009, 16:46
Martyrs - bardzo się zawiodłem tym filmem, może dlatego, że oczekiwałem czegoś naprawdę wielkiego. Generalnie jest to film, w którym występuje wiele schematów znanych z tego rodzaju produkcji (osobiście zauważyłem motywy z Haute Tension i Hostel). Bardzo brutalna przemoc, jak zawsze we francuskich horrorach. Ale poza tym, fabuła jest po prostu zbyt zakręcona, żeby trzymać w napięciu. Podsumowując, film nie wydał mi się straszny, ze zniecierpliwieniem oczekiwałem końca, który nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Także polecam ylko fanom gatunku.
Odpowiedz cytując