Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4770
Stary 14.03.2009, 16:42
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Do niespodzianek dochodzi tylko w naszej (słabiutkej) lidze? Konrad udowadnia, że nie a ty wyjeżdżasz o porównywaniu lig.
Ja rozumiem niespodzianki, ale u nas każdy może wygrać z każdym - wystarczy trochę zaangażowania i szczęścia. Wynika to z tego, że grający u nas piłkarze są(generalnie)denni, a Ci z klubów czołówki są tylko trochę mniej denni od gości z klubów dołu tabeli.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując