Kamson napisał(a):

|
Do niespodzianek dochodzi tylko w naszej (słabiutkej) lidze? Konrad udowadnia, że nie a ty wyjeżdżasz o porównywaniu lig.
|
Ja rozumiem niespodzianki, ale u nas każdy może wygrać z każdym - wystarczy trochę zaangażowania i szczęścia. Wynika to z tego, że grający u nas piłkarze są(generalnie)denni, a Ci z klubów czołówki są tylko trochę mniej denni od gości z klubów dołu tabeli.