Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 14.03.2009, 16:36
Coach napisał(a):Wyświetl post
Nie czytam tego tematu, więc możliwe, że była już o tym mowa.
Green Street 2: Stand Your Ground
http://www.oddlotentertainment.com/Int/Catalog/Trailer.asp?ProjectID={EED7970B-FF91-445E-8C17-9B2A00C5851F}
Film już jest w internecie, nie ma do niego napisów. Wydaje się słaby, nawet bardzo.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
Odpowiedz cytując