|
Prawda jest taka, że klasowa drużyna grając z takimi leszczami jak w naszej lidze ,powinna 90% potyczek wygrywać. Dopiero wtedy można myśleć o grze w europejskich pucharach. To że w lidze mamy tyle niespodzianek świadczy o tym, że nie ma w niej drużyny gotowej na podbicie Europy. Ostatnimi drużynami, ktore grały na takim poziomie były: Legia Janasa, Widzew Smudy, Wisełka Kasperczaka i Skorży w poprzednim sezonie w rundzie jesiennej.
|