Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9339
Stary 14.03.2009, 16:19
matthewG napisał(a):Wyświetl post
Co wy z tym 400 tysięcy euro? Czy wy nie wiecie, że to nie tylko chodzi o kasę? Chodzi też o zwiedzenie świata, poznanie języka, a przede wszystkim spróbowania szans zagranicą - i zaprezentowania się jak najlepiej, nieważne czy się ma jakieś szanse, czy się nie ma. Polska liga jest po prostu słaba, nieukrywajmy - jedna z najsłabszych w Europie, więc chęć przejścia do lepszej ligi jest jeszcze większa.
no dobra...to może 400 tyś € i kurs językowy za free?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując