*TS* napisał(a): 
tez to zauwazyłem ale to co teraz widziałem jest raczej spowodowane wynikiem... nigdy nie widziałem zeby na Wiśle czy na innych stadionach wyszło tyle ludu
|
może tu http://www.youtube.com/watch?v=uDr7ZO6oUBU 
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
|