Temat: Premiership
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 14.03.2009, 16:17
*TS* napisał(a):Wyświetl post
tez to zauwazyłem ale to co teraz widziałem jest raczej spowodowane wynikiem... nigdy nie widziałem zeby na Wiśle czy na innych stadionach wyszło tyle ludu
może tu http://www.youtube.com/watch?v=uDr7ZO6oUBU
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując