matthewG napisał(a):

|
Co wy z tym 400 tysięcy euro? Czy wy nie wiecie, że to nie tylko chodzi o kasę? Chodzi też o zwiedzenie świata, poznanie języka, a przede wszystkim spróbowania szans zagranicą - i zaprezentowania się jak najlepiej, nieważne czy się ma jakieś szanse, czy się nie ma. Polska liga jest po prostu słaba, nieukrywajmy - jedna z najsłabszych w Europie, więc chęć przejścia do lepszej ligi jest jeszcze większa.
|
no tak... pozwiedzać to ci oni i mogą.W końcu chłopaki na zachodzie maja mnóstwo czasu.W wiekszości przypadków nawet na ławkę się nie załapują.Ale to takie typowo polskie- nic sie nie narobić a kasę dostać, po co grać ,jak można posiedzieć.