Wyświetl pojedynczy post
buters87
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9337
Stary 14.03.2009, 15:24
dokładnie matthewG.. Pawłowi raczej o kasę nie chodzi, choć ja bym był gotów mu dać i nawet 500 tys kosztem Andrzeja N. czy innych wynalazków.. Brożek jest po prostu o lata świetlne przed większością graczy w naszej lidze i chciałby spróbować swoich szans z kimś lepszym, może w tedy by się jeszcze rozwinął jak Kuba. Nie mówię, że musi być gwiazdą ale dobrym napastnikiem w średnim klubie z Niemiec czy Hiszpani już tak... Musimy się pogodzić z tym, że Paweł odejdzie po sezonie nadzczym i ja ubolewam.. ale trzeba sobie "wychodowac" jakąś kolejna pocieche może Rafał, Patryk albo Piotrek Ć..
Odpowiedz cytując