Temat: Premiership
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 14.03.2009, 14:55
Pamiętacie jak Brożek ograł Stolarczyka w tamtym sezonie?

Vidić to dla mnie najlepszy obrońca na świecie, ale to co zrobił z nim Torres..

Liczę jeszcze na jakieś bramki dla Poolu
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując