Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 14.03.2009, 14:47
DysoN.
Ja gram taktyką 4-4-2 boczni obrońcy i skrzydłowi wysunieci. pierwsze 2-3 sezony faktycznie baciki dostawałem obecnie mam sezon 2013/2014 i od 3 sezonów gram regularnie w LM i w tym sezonie 3 miejsce w grupie i gram teraz w P Uefa gdy zaczynałem po pierwszym sezonie byłem 8 lub 10 już nie pamiętam obecnie dzięki trafnym transferom mam ok100mln złotych i z 6 graczy gdzie wartość przekracza 10 baniek W lidze oczywiscie 1 miejsce jedynie z Lechem remisuje w Poznaniu i raz na 3 miesiące jakaś wpadka 4-4-2 to dobra taktyka aczkolwiek się rozkręca po 2-3 sezonach
Odpowiedz cytując