DysoN.
Ja gram taktyką 4-4-2 boczni obrońcy i skrzydłowi wysunieci. pierwsze 2-3 sezony faktycznie baciki dostawałem obecnie mam sezon 2013/2014 i od 3 sezonów gram regularnie w LM i w tym sezonie 3 miejsce w grupie

i gram teraz w P Uefa

gdy zaczynałem po pierwszym sezonie byłem 8 lub 10 już nie pamiętam

obecnie dzięki trafnym transferom mam ok100mln złotych

i z 6 graczy gdzie wartość przekracza 10 baniek

W lidze oczywiscie 1 miejsce jedynie z Lechem remisuje w Poznaniu i raz na 3 miesiące jakaś wpadka

4-4-2 to dobra taktyka aczkolwiek się rozkręca po 2-3 sezonach
