Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
74
14.03.2009, 14:44
Nie wiem czy to dobry temat o tego ale chciałem spytac userów o programy do robienia bitów, jakie polecacie? Bo stworzyłem tekst a nie mam bitu żeby go nagrac :( Z góry dzięki
konrad1991tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad1991tsw
Znajdź inne posty napisane przez konrad1991tsw