Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 14.03.2009, 14:44
Nie wiem czy to dobry temat o tego ale chciałem spytac userów o programy do robienia bitów, jakie polecacie? Bo stworzyłem tekst a nie mam bitu żeby go nagrac :( Z góry dzięki
Odpowiedz cytując