Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 14.03.2009, 13:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
może dlatego na nasze zwycięstwo z Polonią należy popatrzeć trochę bardziej chłodno?
Wcale nie był to rewelacyjny wynik

Polonia ma ewidentnie podcięte skrzydła po porażce z nami , kolejna porażka z ŁKSem to tylko tego następstwo . Zresztą ten sam ŁKS ma obecnie najlepszy bilans obok Lecha w lidze jeśli chodzi o runde wiosenną . Są w zaskakująco dobrej formie i jeszcze nie jednej drużynie urwą punkty . .

Mecz meczowi nierówny . Pokonaliśmy kiedys Barcelone u siebie , to znaczy że pokonalibyśmy również Real ktory przegrał później z Barcą ? Wątpię


Wisła może nie zagrała z Polonią rewelacyjnie , ale w mojej opinii dobrze z plusem . Zresztą liczą się tylko 3 punkty i życzyłbym sobie aby Wisła do końca rundy wygrywała z każdym tak 'fuksiarsko' jak z Polonią .
Odpowiedz cytując