South napisał(a):

|
Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?
|
Jakby to moja matka powiedziala: "Nasikaj na to. Mocz dobry na wszystko"

.
A powaznie, podpinam sie pod masc Siniak. Jak ostatni raz w....... na osiedlu za kibicowanie Wisle dostalem to opuchlizna zeszla w 2 dni...