Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6453
Stary 14.03.2009, 13:42
South napisał(a):Wyświetl post
Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?
Jakby to moja matka powiedziala: "Nasikaj na to. Mocz dobry na wszystko".

A powaznie, podpinam sie pod masc Siniak. Jak ostatni raz w....... na osiedlu za kibicowanie Wisle dostalem to opuchlizna zeszla w 2 dni...
Odpowiedz cytując