Wyświetl pojedynczy post
kot_dżinks
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 14.03.2009, 12:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
może dlatego na nasze zwycięstwo z Polonią należy popatrzeć trochę bardziej chłodno?
Wcale nie był to rewelacyjny wynik
Zgadzam się z Tobą. Mnie cieszą z tamtego meczu 3 punkty i wola walki, którą nareszcie było widać (czyt. chęć strzelenia bramki tuż po jej straceniu). DyskoPolo to nie pretendent do mistrzostwa jak się okazuje. Amica w końcu musi złapać zadyszkę do cholery...
Odpowiedz cytując