FraMat napisał(a):

może dlatego na nasze zwycięstwo z Polonią należy popatrzeć trochę bardziej chłodno?
Wcale nie był to rewelacyjny wynik
|
Zgadzam się z Tobą. Mnie cieszą z tamtego meczu 3 punkty i wola walki, którą nareszcie było widać (czyt. chęć strzelenia bramki tuż po jej straceniu). DyskoPolo to nie pretendent do mistrzostwa jak się okazuje. Amica w końcu musi złapać zadyszkę do cholery...