Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1805
Stary 14.03.2009, 11:59
Może skończycie już gadać na temat tego czy Wisła powinna grać w Tarnowie czy nie, bo temat dotyczy budowy stadionu a nie gdzie będziemy grać. Kiedyś chyba był temat o tym.
Odpowiedz cytując