Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1802
Stary 14.03.2009, 11:34
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem ile razy to trzeba powtórzyć, ale gra przy Reymonta będzie niemożliwa będzie niemożliwa ze względy na obniżenie murawy, co jest równoznaczne z przerobieniem całej instalacji podgrzewanej murawy. Tego w dwa miesiące się po prostu nie da zrobić, bo trzeba odczekać aż trawa się ukorzeni, a w naszym klimacie zajmie jej to ze 2-3 tygodnie.
W 2 msce sie zmieszcza spokojnie, ale nawet jesli nie, to i tak ostatni mecz jest 30 maja, nowy sezon zacznie sie ok 10 sierpnia, wiec wystarczy pierwszy mecz, albo i dwa rozegrać na wyjezdzie i po problemie. To jakim cudem zakladalo sie drenaz poprzendnim razem? Obnizenie murawy o 80cm to kwestia killku dni.. widziales jak szybko rozkopali teraz C.. Problemem jest brak szatni i nie mozna zrobic jakis prowizorek i tak dalej... Nie ma zabardzo gdzie..
Odpowiedz cytując