Kuczmen ciężkie mecze dzisiaj wytypowałeś ale powiem Ci że uważałbym na ten Arsenal po ostatnim środowym meczu , maja w nogach te 120 minut plus podróż , patrząc na statystyki w ostatnich latachbardzo dobrze im z Blackburn szło , ale teraz już o mistrza nie graja więc róznie może być zważając na to że nie wystąpi ta trójka piłkarzy
Cesc Fabregas,
Emmanuel Adebayor i
Tomas Rosicky.
Jednak patrząc na tabelę to muszą zdobywać punkty żeby w LM w następnym sezonie zagrali ale czy jest sens dzisiaj zagrać czysta 1 bez kluczowych graczy Arsenalu ? Jeśli chcesz zagrać za grube pieniądze to bym się wstrzymał jednak i poczekał może do następnego weekendu aż wrócą piłkarze kontuzjowani , a jeśli za mniejsze to zagraj i POWODZENIA
Zwierze nie kracz nie kracz

Powodzenia tam , mam nadzieje że będzie OK
Myślę że lepszym rozwiązaniem będzie zagrać Newcastle x2 w dzisiejszym spotkaniu , kurs też bardzo atrakcyjny
Za 20zł to będzie jakoś mam nadzieję ze wyciągniesz kasę od nich . pozdro i powodzenia