Wyświetl pojedynczy post
mac251_251
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1501
Stary 14.03.2009, 11:11
Kuczmen ciężkie mecze dzisiaj wytypowałeś ale powiem Ci że uważałbym na ten Arsenal po ostatnim środowym meczu , maja w nogach te 120 minut plus podróż , patrząc na statystyki w ostatnich latachbardzo dobrze im z Blackburn szło , ale teraz już o mistrza nie graja więc róznie może być zważając na to że nie wystąpi ta trójka piłkarzy Cesc Fabregas, Emmanuel Adebayor i Tomas Rosicky.
Jednak patrząc na tabelę to muszą zdobywać punkty żeby w LM w następnym sezonie zagrali ale czy jest sens dzisiaj zagrać czysta 1 bez kluczowych graczy Arsenalu ? Jeśli chcesz zagrać za grube pieniądze to bym się wstrzymał jednak i poczekał może do następnego weekendu aż wrócą piłkarze kontuzjowani , a jeśli za mniejsze to zagraj i POWODZENIA

Zwierze nie kracz nie kracz Powodzenia tam , mam nadzieje że będzie OK


Myślę że lepszym rozwiązaniem będzie zagrać Newcastle x2 w dzisiejszym spotkaniu , kurs też bardzo atrakcyjny

Za 20zł to będzie jakoś mam nadzieję ze wyciągniesz kasę od nich . pozdro i powodzenia
Ostatnio edytowane przez mac251_251 : 14.03.2009 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując