|
Ja nie chcę znowu krakać ale ten Śląsk może nie wejść ale mam nadzieje że będzie OK, jeżeli pozwolisz skopiuje twój kuponik bez Wisły i Śląska może ca to np Man 1x zobaczymy
Takie coś wymodziłem...
system: 3/6 pokaz kupony systemowe
stawka : 40.00 PLN
możliwa wygrana 121.48 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
So 14/03/09 13:45 Manchester United - Liverpool
podwójna szansa Ang. Premier League 1X 1.20
So 14/03/09 15:30 VfL Bochum - Bayern München
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.55
So 14/03/09 16:00 Everton - Stoke
akumulacyjne Ang. Premier League 1 1.50
So 14/03/09 16:00 Wolverhampton - Charlton
akumulacyjne Ang. Championship 1 1.50
So 14/03/09 19:46 Zaglebie Lubin - Gornik Leczna
akumulacyjne Pol. I Liga 1 1.50
So 14/03/09 20:30 Juventus FC - Bologna
akumulacyjne Wło. Serie A 1 1.45
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 14.03.2009 o godz. 11:04.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|