|
Kameleon bardzo piękny kuponik , super , ale ja bym wykreślił Zagłębie , bo pierwszy mecz to pierwszy mecz w tej rundzie , a reszta no wiadomo Śląsk i Wisła ryzykowane ale myślę ze zagrają na 100% i wygrają i będzie ok reszty nie trzeba komentować , Barca ww formie , Bayern w super Formie , a Everton musi wygrać bo jak z nimi nie wygra to z kim będzie , chyba już z nikim i plus do tego , że ma atut własnego boiska więc kupon elegancki
|